Podi Classificacions Samarreta

Podi

ABSOLUT MASCULÍ

  • 1r. Wilfrid Jumere (Ski Club Camprodon)
  • 2n.Xavier Espiña (C.E.Guissonenc)
  • 3r. Manu Sanchez (Maratonians del Segre)

ABSOLUT FEMENÍ

  • 1r.Carmen Millan (Maratonians del Segre)
  • 2n.Àngels Batalla (CEPS)
  • 3r.Marta Riba (CEPS)

VETERÀ MASCULÍ
  • 1r.José Maria Cartana (Atalaia)

VETERÀ FEMENÍ
  • 1r.Àngels Batalla (CEPS)

MÀSTER MASCULÍ
  • 1r. Manel Rosauro (Maratonians del Segre)

MÀSTER FEMENÍ
  • 1r.Carme Millan (Maratonians del Segre)

JUVENILS MASCULÍ
  • 1r.Arnau Baqués (UES)

JUVENILS FEMENÍ
  • 1r.Laura Balet (UE Sabadell)

Classificacions

Classificació general 2010

 1r Cognom2n CognomNom730m1463m
1Jumere Wilfrid 1h06'29''
2EspiñaMartínezXavier 1h11'09''
3SanchezCarmonaManu 1h11'50''
4Carulla Abgel 1h12'23''
5JovéRiartFransesc 1h13'06''
6MarcoSauquetJordi 1h14'21''
7ArillaCuñaÀxel 1h15'56''
8QuintanaSióPau 1h18'44''
9SoleDuocastellaFransesc 1h20'12''
10OrgueBalcellsJaume 1h2039''
11FarreMarcosJaume 1h21'43''
12Mombiedro de Castellarnau Rafa 1h22'34''
13RosauroUtrillaManel 1h25'08''
14CiercoGarridoCarlos 1h26'05''
15MontpeatRosauroXavier 1h27'34''
16MillanSolaCarme 1h27'35''
17BatallaPuyalsÀngels 1h27'36''
18CartanaPujolJosé Maria 1h28'19''
19OlivaCuscuyolaJosep 1h29'00''
20AparisiRamonXavi 1h32'01''
21AsconSumaliaGerard 1h33'02''
22BruCasterasJoan 1h33'19''
23RibaCarlosMarta 1h34'33''
24GarciaRuizFamfo 1h34'36''
25Guasc Xavi 1h35'25''
26CartanyàMartíJoan 1h35'37''
27MonferrerMonfortGabriel 1h35'42''
28ArillaOsunaMiquel 1h36'00''
29AlasBollóRobert 1h36'13''
30AlegretPujanteIgnasi 1h37'10''
31OrtegaBatallaIvan 1h38'18''
32BonetCanelaAlbert 1h40'36''
33CampsXicartFransesc 1h40'59''
34SimonVernetnanis 1h41'55''
35Danoz Jorge 1h43'42''
36SeñísGarridoJavi 1h44'02''
37BertranMasanésElisabet 1h46'03''
38IzardForrelladAres 1h47'56''
39FarranBelartJosep Ramón 1h49'49''
40BallesterSolsonaGerard 1h49'51''
41OzaetaMeraKaty 1h50'21''
42GodiaSepúlvedaEva 1h51'22''
43SeñísGarridoEric 1h51'28''
44VilaBadiaAssumpció 1h51'48''
45Quintana Octavi 1h52'05''
46SauraVivasAnna 1h52'19''
47RomeroCamposDomingo 1h52'26''
48EscalesSànchezAdrià 1h52'36''
49SallésCarramiñanaSandra 1h52'46''
50De La FuenteLopezXavier 1h52'57''
51Del MoralPortaCarlos 1h53'01''
52SoldugaTarteraRoger 1h53'14''
53NaranjoMoraJuan Luis 1h54'09''
54CarreteroErnestoAbel 1h54'45''
55BastidaArmadaXavier 1h55'42''
56Quintana Anna 1h58'20''
57CastellsBauliesJoan 2h00'24''
58GuivernauHuguetRosa Aitana 2h01'10''
59RibaCarlosJordi "Padrí" 2h01'33''
60GüellCapdevilaJosep Maria 2h03'17''
61GarinMarchalDavid 2h04'58''
62MarsolCiercoAlbert 2h06'43''
63PlanaGuixaRoger53'04''2h08'20''*
64CapdevilaGonzalezSergi50'10''2h11'27''*
65FontellesBatallaJoan51'43''2h11'35''*
66PadullésEscribàRoser 2h11'56''
67CapdevilaCarreraJosep Ramón 2h12'07''
68CarbonellMolinéSónia 2h13'14''
69SolàBarrabésRoser 2h13'20''
70CollPonsRoger53'01''2h15'20''*
71PascualSantisteveXavier 2h17'10''
72Duixans Oriol 2h18'17''
73Ferrando Xavier 2h22'43''
74CabanasRamonedaEduard 2h23'53''
75RibaCarlosLluis 2h25'12''
76CarreteroArevaloManel 2h25'28''
77CamonGrubertMontse 2h29'40''
78MesaVallsJordi 2h48'8''
79SolanaCastellsJosep 2h49'28''
80TirapuCarreraCristina 2h53'22''
81FontellesBatallaLaia1h03'34'' 
82BaquésBaletArnau43'25'' 
83CabanasTirapuOriol1h05'52'' 
84MacayaSolanesaLluis1h36'34'' 
85RicoAndrésAlbert56'00'' 
86SellartMartínezXènia1h36'35'' 
87FerrandoRibaMireia1h20'26'' 
88FerrandoRibaGerard1h09'32'' 
89CabanasTirapuBerta1h24'37'' 
90BochacaSabarichFerran1h16'01'' 
91RibaArjonaJordi1h09'30'' 
92Balet Laura50'19'' 
93BrechaRoigTon Abandono
94DomenechSalvadorAlbert No Sortida
95FontellesAlgueróOriol No Sortida
96CotsCorominasEster No Sortida
97PallàsIslaYolanda No Sortida
98LaskibarLizarribarGoiatz No Sortida
99AngueraMartínezÒscar No Sortida
100CabreroPicoJosé àngel No Sortida
101Torres Bernat No Sortida
102AragoncilloOsunaDavid No Sortida
103Gimeno Eric No Sortida

(* Corredors de la categoria Junior que tenien arribada a 750m i han volgut continuar la cursa fins al cim.)

Samarreta